פילטר אוויר לרכב (מסנן אוויר לרכב) הוא חלק ממערכת האינדוקציה, שהתפקיד שלה הוא לסנן את האוויר שנכנס למנוע או למערכת האוורור של הרכב. מטרתו של פילטר אוויר המנוע היא למנוע מחלקיקי אוויר, כמו אבק ולכלוכים שונים, מלהיכנס למנוע. הוא מסייע בשמירה על תפקוד מנוע מיטבי ומונע נזקים מיותרים.
אף על פי שצריכת שמן משתנה בהתאם למודל הרכב, לסוג השמן, לתנאי הנסיעה ולתנאי האזור בו אתם נוסעים, יש מספר כללים פשוטים שכדאי ומומלץ לעקוב אחריהם
מערכת הקירור של הרכב היא אחת מהמערכות החשובות ביותר ברכב, האחראית לשמירה על טמפרטורת המנוע ברמה מתאימה. כאשר המנוע פועל, הוא מייצר חום. אם טמפרטורת המנוע תעלה מדי, זה עלול לגרום לנזקים חמורים למנוע, ולכן מערכת הקירור חיונית לפעולה תקנית של הרכב.
מי מאיתנו לא מכיר את ההרגשה כאשר נוסעים ברכב ופתאום נדלקת הנורה האומרת "לך למוסך ושלם 500 שקל". תקלות ברכב עשויות להופיע במגוון מערכות ובמגוון תצורות, ובמאמר זה נסקור בקצרה את סוגי התקלות הנפוצים ואת הדרכים הטובות ביותר לאיתורן.
החזקת רכב עשויה להיות הוצאה משמעותית, הן מפאת הוצאות הדלק והן מפאת הטיפולים והתיקונים. הטיפול התקופתי המוכר ביותר הינו טיפול 10,000, ועבור אנשים רבים הוא מהווה מטרד משמעותי ויקר. במאמר זה נסביר איך עושים טיפול 10,000 בבית, ללא עזרת מכונאי וללא ציוד מוסך.
מערכת התאורה של הרכב היא אחת ממערכות הבטיחות המותקנות ברכבים. קיימים מספר חוקים אשר נועדו להסדיר את האורות והפנסים של הרכבים, ולהגדיר את הצורך והשימוש בכל אחד מהם. במאמר זה נסקור בקצרה את סוגי האורות הקיימים ברכב, נלמד את השימוש של כל אחד מהם ונסביר אודות סימני האורות העיקריים.
קיימים בשוק הרכב מאות מוצרים שמטרתם היא לשמור על פעילות תקינה של הרכב לאורך זמן, ואחד המשמעותיים שבהם הוא תוסף דלק. תוסף הדלק פועל במערכת המנוע של הרכב כמו חומרים טובים במערכת העיכול הביולוגית, והוא מאפשר לה לשמור על איכות פעולה גבוהה גם לאחר שימושים רבים.
קיימים מקרים בהם נרצה לשדרג את הנורות הפועלות ברכב, על מנת לשמור על הרמה הגבוהה ביותר של בטיחות ושליטה ברכב. מובן לנו מאוד שלעיתים זה מבלבל לבחור בין סוגי הנורות השונים לרכב. בעלי רכבים ונהגים רבים כלל לא מודעים לתחום, ולא יודעים איזה סוג נורות מותקן ברכבם, כך שהם אינם יודעים איזה סוג עליהם לקנות.
בעלי רכבים מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות- אלה שאובססיביים לניקיון הרכב שלהם, ולא מחמיצים אף פירור לכלוך, ואלה שמזניחים את הנושא, לרוב מחוסר ידע. חשוב לזכור שעבודה על ניקוי לרכב אינה רק תורמת לסביבה אסתטית ונעימה יותר, אלא גם שומרת על ערך הרכב לאורך זמן.
הרבה נהגים ובעלי רכבים תופסים את השריטות על הרכב כגזירת גורל, חלק מהבלאי הטבעי של המכונית, אך זו היא הנחה שרחוקה מהאמת. החדשות הטובות הן שקיימות דרכים שונות לטפל בבעיה, ולחזיר את הרכב למצב חדש ונקי משריטות. במדריך זה נפרט על כמה דרכים כאלה, ונמליץ לכם על הפתרון של המומחים.
מחפשים אביזרים וציוד לרכב? רוצים להזמין ממקור אמין ורציני במחירים משתלמים במיוחד? אם כן, חברת אוטו הייטק פועלת כבר למעלה מ- 40 שנים בתחום ומאחוריה אלפים רבים של לקוחות מרוצים. אנו מציעים מגוון עצום של אביזרים לכל סוגי הרכבים במחירים אטרקטיביים במיוחד, הן עבור הקהל הפרטי, הן כמתנות לנהגים חדשים וחברים, והן עבור בעלי מקצוע מכל רחבי הארץ. לרשותכם עומד אתר ידידותי שבו תוכלו לנווט בקלות בין המוצרים, להשוות מחירים, לקרוא את הפרטים ולבצע הזמנה בקלות רבה בלי לצאת מהבית.
בשנים האחרונות בוחרים יותר ויותר ישראל לקנות ולהתקין מצלמת תיעוד נסיעה לרכב. מדובר במצלמות מקליטות אוטומטית את הנסיעה ואת מה שקורה מחוץ לרכב ולעיתים גם בתוכו, אשר מספקות יותר שקט נפשי וביטחון במספר מקרים אפשריים.
אוטו הייטק היא החברה המקצועית ביותר בענף הרכב, הפועלת כבר למעלה מארבעה עשורים ומביאה לכם את מיטב הפיתוחים והחידושים של היצרניות המובילות. דרך האתר של חברתנו תוכלו להזמין שורה ארוכה של מוצרים לרבות חלקי חילוף, שמנים ותוספים, חשמל ואלקטרוניקה וכן מגוון אביזרים כולל כיסוי מושבים לרכב בשלל דגמים.
logo בניית אתרים