מראות לרכב באשקלון

כל נסיעה ברכב דורשת שימוש קבוע במראות. אנו מתבוננים במראות באופן רציף במהלך הנסיעה על מנת לעקוב אחר המתרחש סביב הרכב. נסיעה ללא מראות תקינות דומה לנסיעה בעיניים עצומות. החוק בישראל מכיר בחשיבות הרבה של המראות ומחייב את כל כלי הרכב בנסיעה עם מראות תקינות. 


המיקום של מראות הצד ברכב הופך אותן פגיעות במיוחד. אל כל מוסך מגיעים במהלך היום מספר בעלי רכבים שמבקשים לתקן מראה שבורה או להחליף אותה. מראות לרכב באשקלון כדאי להחליף מיד כאשר זיהיתם סדק במראה, כאשר מנגנון הכיוון האוטומטי אינו מגיב וכאשר המראה אינה יציבה. 


איך מחליפים מראות לרכב?

תחילה נבדיל בין מקרים בהם נדרשת החלפה מלאה לבין מקרים בהם אפשר לבצע תיקון נקודתי. לרוב, כאשר מנגנון ההפעלה של המראה אינו תקין כדאי לרכוש מראה חדשה. סדקים קלים בזגוגית תצליחו לפתור בזול עם זגוגית חדשה. 

מראות לרכב באשקלון בוחרים בהתאם לסוג הרכב וסוג מנגנון ההפעלה של המראה הקיימת (ידני או חשמלי). חשוב לזכור שהגודל של המראה משתנה בהתאם לגודל של הרכב. עליכם לבחור נכון במראות שמתאימות למידות הרכב ולהנחיות של היצרן. 

החלפת מראות לרכב באשקלון מתבצעת במוסך. על מנת לקבל את המענה הטוב ביותר כדאי לבחור במוסך מוביל שמטפל ברכבים מאותו הסוג ומחזיק במלאי מראות מתאימות. חלקים מקוריים יהיו לרוב הבחירה הטובה ביותר בעבור הרכב. 


טיפים להגנה על המראות ברכב

על אף המיקום הרגיש של מראות הצד, נהגים רבים אינם טורחים לקפל אותן כאשר הם חונים ברחובות צרים. תהיו אתם חכמים יותר, תקדישו רגע לקיפול של המראות ותצליחו למנוע לעצמכם ביקור מיותר במוסך. אחת לשבוע כדאי לנקות את המראות ברכב באמצעות מטלית לחה. מראה נקייה תעניק לכם שדה ראייה רחב יותר. 


המראה נסדקה, מה עושים? נסיעה עם מראת רכב שבורה אסורה על פי חוק. מיד כאשר מופיע סדק באחת המראות יהיה עליכם לפעול לתקן אותה במהרה. שימו לב, תיקון מהיר עשוי למנוע את החמרת הבעיה ולחסוך לכם כסף. כאשר מדובר בסדק שטחי בלבד אפשר יהיה להסתפק בהחלפת זגוגית. 


logo בניית אתרים