1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מצברים לרכב
  6. /
  7. מצברים לרכב באשדוד

מצברים לרכב באשדוד

איך יודעים להגיע הזמן להחליף מצבר לרכב? האם כל מצב בו הרכב אינו מניע דורש החלפת מצבר? איפה כדאי לרכוש מצברים לרכב באשדוד והאם אפשר להתקין את המצבר לבד? תקלות מצבר הן תקלות נפוצות מאוד כך שכל בעל רכב צפוי להיתקל בהן לפחות פעם אחת. מצבר ברכב בנזין מחזיק מעמד לרוב 3-4 שנים. ברכבים עם מנועי דיזל, המצבר נדרש לעבוד קשה יותר ובהתאם מחזיק מעמד עד 3 שנים. 


איזה מצבר כדאי לקנות?

בבואנו לקנות מצבר חדש לרכב נרצה תמיד לקבל מוצר עם תקופת אחריות ארוכה. כאשר היצרן מוכן להתחייב לתקופת אחריות ארוכה, מדובר ככל הנראה במוצר איכותי. מצברים לרכב באשדוד שנמכרים עם תקופת אחריות ארוכה, יהיו יקרים יותר בהשוואה למצברים שנמכרים עם תקופת אחריות קצרה או ללא אחריות כלל. 

הדרך הפשוטה והמהירה ביותר לבחירה נכונה במצבר שמתאים לרכב שלכם היא הגעה אל המוסך יחד עם המצבר הישן. במידה ואין לכם אפשרות להביא אתכם את המצבר הישן, נסו לצלם אותו בכדי להבטיח שהמצבר החדש יהיה בעל מבנה זהה.  


מתי מחליפים מצבר לרכב?

אם הרכב אינו מניע מיד, האורות לפתע חלשים וכך גם הצופר – כדאי לכם לבדוק את המצבר. חשוב לציין שכל הסימנים הללו מופיעים גם כאשר ישנה תקלה באלטרנטור (אחראי על אספקת החשמל למצבר) וגם במקרים בהם ישנה בעיה במשבת המנוע (אימובילייזר). תצליחו לזהות שמדובר בבעיית מצבר לאחר שתבחנו את תאריך הייצור שמודפס על המצבר. אם המצבר הזה משמש אתכם כבר יותר מ-3 שנים, ישנה סבירות גבוהה שהגורם לבעיה הוא המצבר. 

במידה ואתם תקועים כעת עם רכב שלא מניע והגיע אליכם רכב שירות שמציע מצברים למכירה, אל תמהרו לסגור עסקה מבלי לבצע השוואת מחירים מהירה אונליין ולבחון אלטרנטיבה של הפעלת שירותי גרירה (במידה ויש לכם כיסוי ביטוחי מתאים). 


איך מתקינים מצבר?

התקנת מצברים לרכב באשדוד דורשת ידע, ניסיון ועבודה זהירה. התקנה לא נכונה עלולה לקצר את חיי המצבר. רוב בעלי הרכבים בוחרים בהתקנה מקצועית (כמעט תמיד ההתקנה כבר כלולה במחיר). אם תחליטו בכל זאת להתקין בעצמכם את המצבר תוכלו לרכוש מצבר בחנויות לאביזרי רכב. 


צרו קשר

טלפון: 08-6528787

פקס: 08-6728150 

niv268@gmail.com

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

טואול - בניית אתרים באינטרנט